• |
ide | kryesore

Perrie Edwards fejohet me futbollistin e njohur

-Instant, Paparazzi, Slider

Këngëtarja Perrie Edwards dhe Alex Oxlade-Chamberlain janë fejuar.


“Mbrëmë dashuria e jetës sime u ul në gju dhe unë thashë… PO!” zbuloi këngëtarja në Instagram të shtunën.


Edwards ndau pesë foto që tregonin Oxlade-Chamberlain,duke i propozuar në një plazh në perëndim të diellit.Një tjetër foto shfaqte çiftin duke u puthur dhe përqafuar me njëri-tjetrin pasi ajo pranoi propozimin.

Njoftimi i fejesës sëdyshes vjen gati një vit pasi ata mirëpritën fëmijën e tyre të parë së bashku, një djalë të quajtur Axel, më 21 gusht 2021.Ata fillimisht ndezën thashethemet për lidhje në nëntor 2016, por thuhet se pritën të dilnin publikisht deri në janar 2017.

Para Alex,Perrie  ishte fejuar më parë me këngëtarin e One Direction, Zayn Malik.Çifti njoftoi fejesën e tyre në gusht 2013, por  u ndanë në verën e 2015 pasi artistja pretendoi se Malik i dha fund përmes një mesazhi./Lapsi.al

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.