• |
ide | kryesore

Plagosën rëndë 29 vjeçarin në Kavajë, policia në kërkim të tre autorëve

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

Tre qytetarë kanë plagosur me mjetë të forta një 29 vjeçar. Policia njofton se është vënë në kërkim të shtetasve: Sh. K., 26 vjeç, I. B., 31 vjeç dhe A. K., 34 vjeç,  të cilët në bashkëpunim me njëri tjetrin dyshohet se kanë goditur me sende të forta shtetasin B. H.


I riu ndodhet në spital, jashtë rrezikut për jetën.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.