• |
ide | kryesore

Zjarr në katin e katër të një banese në Tiranë

-Instant, Arkiva, Lajme

Një zjarr ka përfshirë katin e katërt të një banese në Tiranë.


Ngjarja është shënuar rreth orës 21.30 në rrugën “Hamdi Sina”.


Policia thotë se si pasojë ka vetëm dëme materiale.

Një grup hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave. ©LAPSI.al

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.