• |
ide | kryesore

Aksident në Lezhë/ Makina përplas motoçikletën, plagoset drejtuesi i saj

-Instant, Lajme, Të fundit

Një aksident ka ndodhur në hyrje të qytetit të Lezhës, pranë ish-fabrikës së letrës.


Një automjet ka përplasur një motoçikletë me të cilën lëvizte një person. Për pasojë ka marrë lëndime drejtuesi i mototoçikletës i cili është dërguar në spitalin rajonal të Lezhës.


Policia e cila mbërriti menjëherë në vendin e ngjarjes nisi hetimet për zbardhjen e shkaqeve dhe rrethanave të këtuj aksidenti.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.