• |
ide | kryesore

Covid-19 në Kosovë/ 13 raste të reja, asnjë humbje jete

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

Del raporti i fundit për koronavirusin në Kosovë.


Nga 160 personat e testuar në 24 orët e fundit, vetëm 13 persona kanë rezultuar pozitiv.


Po ashtu, brenda 24 orëve janë vaksinuar 47 persona dhe janë shëruar 4 të tjerë.

Asnjë person nuk ka humbur jetën.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.