• |
ide | kryesore

FOTO/ Tottenham apo Inter? Agustina Gandolfo e bën Lautaron të mendojë vetëm për pishinën

-Instant, Sport

Vapa e Milanos nuk i shqetëson aspak Lautaro Martinez dhe Agustina Gandolfo, të cilët kanë përfituar për një dolli në fresk, direkt nga pishinë: sulmuesi i Interit dhe gruaja e tij janë gjithnjë e më të dashuruar, aq sa ta bëjë argjentinasin të harrojë ethet e merkatos që e shohin si gjithnjë në qendër të saj.


Toro nuk dëshiron të lëvizë nga Milano, por ardhja e mundshme e Dybala dhe Lukakut mund të hapin skenarë të rinj, me argjentinasin që mund të jetë i sakrifikuari në rast se do të jetë nevoja për arkëtime. Tottenham është klubi që interesohet më shumë, me ish-teknikun e tij Conte që e sheh si partnerin ideal të sulmit për Kane. E megjithatë në Londër apo Milano, në këtë moment për Lautaron nuk ka pikë rëndësie: Agustina e ka “hutuar” plotësisht…


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.