• |
ide | kryesore

Kim K shpreh mirënjohje ndaj reperit: Më ndihmoi në linjën time të re

-Instant, Paparazzi, Slider

Kim Kardashian ka shprehur së fundmi mirënjohje ndaj ish bashkëshortit Kanye West


Përmes rrjetit të saj social,Instagram, Kim zbuloi se reperi e ndihmoi në procesin krijues të linjës së saj të re të lëkurës. Ndërsa ishte në zyrën e saj në SKKN, Kardashian tregoi se si SKKN nga KIM doli me paketimin, emrin, fontin dhe mënyrën se si ata zgjodhën tonet e ngjyrave për një linjë lëkure që përfshin pastrues, toner, eksfoliues, serume me acid hialuronik dhe kremra për sytë.


“Procesi im krijues nuk do të kishte qenë i plotë – dhe unë gjithmonë i jap meritat atje ku duhet – pa Kanye,” deklaroi Kardashian. “Ai solli ekipin e tij dhe më prezantoi me drejtorin kreativ Willow Perron dhe ne dolëm me emrin e ri — kjo ishte në fakt ideja e Kanye dhe format e paketimit ishin të tijat, madje edhe fonti që ai bëri, ashtu si Skims.”

Gjatë videove nga prapaskenat, Kim zbuloi se disa nga paketimet e hershme u rrëzuan nga vetë reperi

“Ju djema duhet të kishit parë grupin e parë të paketimit, dhe kur ju them, Kanye hyri në dhomë dhe tha ‘Kjo nuk është e duhura’,” zbuloi ajo. “Dhe ai kishte të drejtë. Paketimi është padyshim gjëja e tij.”

Sipërmarrësja zbuloi gjithashtu se një video në YouTube do të publikohet së shpejti, e cila do të bëjë një turne në SKKN nga zyrat e KIM./Lapsi.al

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.