• |
ide | kryesore

Sonila Meço ashtu si nuk e keni parë kurrë (fotot)

Arkiva, Paparazzi

E shikoni çdo ditë, në 18 00, me look serioz, pas banakut të Syri TV, duke komentuar aktualitetin politik të ditës. Por ama Sonila Meço ka dhe një anë tjetër, atamë të të bërit para përmes imazhit të saj.

Dhe ky zanat i dytë na ka bërë të shohim një grua që kujdeset përmes briskut për pulpat dhe kofshët e saj.


@lapsi.al

 

2 Comments

  1. Rama eshte fuqi madhore. Rama fiton Zgjedhjet me nje filxhan kafe ne xhep, pa thene asgje per premtimet qe merr, vetem gallate. E ka kuptuar qe 70 perqind e popullit nuk e duan Saliun dhe Ilirin. Megjithese ka cenuar rende mireqenien e popullit, duke qene vendi i fundit ne Europe per te ardhurat per fryme, prape e votojne. Buke e domate me djath le te hane, vetem Saliu te mos vij. Nuk kane faj , 1997 nuk harrohet.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.