• |
ide | kryesore

Spanjë/ Shqiptari arrestohet me ‘shtëpi bari’, me mbi 120 kg marijuanë (VIDEO)

Arkiva, Lajme


Policia spanjolle ka zbuluar një “shtëpi bari”, duke sekuestruar mbi 1800 bimë marijuane.

Policia ka publikuar pamjet e aksionit, ku shihet se marijuana ishte kultivuar në disa dhoma të banesës dhe arrinte peshën e 124 kg drogë.

Shtëpia ishte e pajisur me kondicionerë të shumtë, ventilatorë dhe ilaçe që shërbenin për rritjen e bimëve. Gjatë aksionit ka rënë në pranga një 30-vjeçar shqiptar.

Agjentët kishin monitoruar shtëpinë prej kohësh, duke parë se kush hynte dhe kush dilte, duke zbuluar se brenda saj kultivohej drogë.

https://youtu.be/Zb07uIw73rc


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *