• |
ide | kryesore

Burri akuzon gruan për vjedhje në Korçë, policia i gjen 2 milion lekë të fshehura

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

Një grua dyshohet se ka vjedhur një shumë parash në shtëpinë e bashkëshortit të saj në Voskopojë. Mësohet se 41-vjearja A.N banuese në Korçë ka marrë nga shtëpia një shumë parash që sipas bashkëshortit që ka bërë dhe denoncimin në polici kapin vlerën e 20 milion lekëve.
Pas arrestimit, gruaja nuk i ka pranuar akuzat por policia i ka gjetur rreth 2 milion lekë të fshehura të cilat dhe janë sekuestruar tashmë.


1 Comment

  1. psikopatia ne veprim

    When Evil Is a Pretty Face: Female Narcissists & the Pathological Relationship Agenda

    Zari L. Ballard

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.