• |
ide | kryesore

E rëndë në Korçë, nëna gjen të pajetë djalin

-Instant, Arkiva, Lajme

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Korçë. Një nënë ka gjetur të pajetë në banesë djalin e saj. Sipas informacioneve paraprake, bëhet fjalë për një person të moshës 50 vjeç, i cili dyshohet se ka vrarë veten me thikë në banesën e tij.


Ka qenë nëna e tij që e ka gjetur dhe ka lajmeruar policinë, e cila ka mbërritur pranë banesës për zbardhjen e rrethanave. Pritet edhe eksperti i mjekësisë ligjore për të bërë ekzaminimin e viktimës.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.