• |
ide | kryesore

Kendall Jenner i jep fund lidhjes 2-vjeçare me Devin Booker

-Instant, Paparazzi, Slider

Kendall Jenner dhe Devin Booker janë ndarë pas dy vitesh lidhje.

Një burim për Entertainment Tonight tha se modelja ndihej sikur ajo dhe ylli i NBA ishin në “rrugë të ndryshme”. Burimi shtoi se dyshja kanë pasur diskutime për të ardhmen e tyre, por nuk po funksiononte më.
Një tjetër burim e konfirmoi ndarjen për E! News dhe raportoi se ata ishin ndarë rreth një javë e gjysmë më parë.


Burimi tha për E! se dyshja kaluan shumë bukur bashkë në dasmën e Kourtney Kardashian, por “pasi u kthyen, ata filluan të ndiheshin sikur nuk ishin në linjë dhe kuptuan se kishin stile jetese shumë të ndryshme”.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.