• |
ide | kryesore

Misteri i bisedës Rama-Makron, e injoron apo e dëgjon? (VIDEO)

-Instant, Arkiva, Lajme, Syri i Lapsit, Të fundit

Krahas momenteve që dominuan samitin e sotëm në Bruksel, nga sulmet e Ramës drejt BE-së tek telenovela e tij me Aleksandër Vuçiçin, një tjetër moment që kaloi më pa zë ishte biseda e çuditshme e Ramës me Makronin.


Siç duket në videon më poshtë, teksa liderët e BE-së bëhen gati të kapin foto, Rama po i fliste plot pasion presidentit francez, Emmanuel Makron. Ndërkohë, sjellja e tij nuk kuptohet. A e ka mëndjen tek Makroni tek kryeministri ynë, apo e injoron me lehtësinë më të madhe? ©LAPSI.AL 
26 Comments

 1. Kar fare esht ky Rama!!! Dihet qe se pjerdh njeri dhe mundohet me shaka pa kripe si ato te Duces, te terheqe gjoja vemendjen.

  1. Eshte mesuar skizofreni neurotik te shaje dhe te perdhunoje haremin e tije pervers….
   Kurveministra dhe kuchkaministresha te rrine gatitu….
   “Dhe qajne e chirren kur Nuk i shan rameshurra me liber shqepure”
   “Pse Nuk na shau e degjeneroi sot lartmadheria e te gjatit”????
   Edhe lule kurven alibythe e gaz gay opoziten e chpuar….
   Por atje Nuk do t’ja dije evropa per satrape……
   Prandaje bisht in nder shale dhe shko keqtrajto skllevrit e bindur qe te kane votuar dhe te adhurojne o gonorre e pasherueshme.

   1. Një parti që zgjedh në krye të saj liderin e vetëm në historinë e Shqipërisë të shpallur “a non grata” nga SHBA dhe të ndjekur në politikat e izolimit edhe nga BE, nuk ka nevojë të mbajë fjalime kundër perëndimit se ka votuar ndërkohë kundër Perëndimit.

 2. Po ca degjimi, Ai ia dhjeu fare. Hahahahah. Ky karagjozi duke kerku te marri vemendjen me zor,dhe levizte duar e kembe si i cmendur. Urgjentisht bejini nje test dhe kontrolloni shendetin mendor psikopatit. Pa tallje, ka shenje psikopatie,pyesni ndonje psikolog po sme besuat. Urgjentish cojeni tek Spitali nr 5 sapo te kthehet.Eshte i rrezikshem.Mbajeni lidhur

 3. Po tia deshifrosh fjalet, Makroni i thote, flasim vetem une dhe ti, here tjeter se sot i paske fut nje vije .Ka marre kokaine , mallisti

 4. Me mire mos te ikte fare budallai, se beri figure shume te keqe,dhe ne fund smori gje. Keto pamje do mbeten.Edhe po pati pasur plan Makroni te bente vizite tek ne, harroje qe do vije. Une pashe gjithe videon,dhe kudo ku jepej Rama, shifje ndonje karagjozllik.Asnje sia varte dhe bente si palle kari. Sot na turperoi fare,prandaj them me mire mos te ikte fare

  1. S’eshte aq me deshire ajo pune se ndryshe i heqin vize ata te klubit, dhe ky e ka te qarte .
   Prandaj i doli para dje, humbjes se ftyres sot, dhe thoshte pse te vete.

  2. Ose me sakte, shfrytezoi rastin per me mbrojt vucicin e keshtu, per te telendisur prape evropen, sic ben sahere nga inati ky individ problematik sot kryetar qeverie yni. Vete e dinte s’fitonte gje.

 5. Shum mir ka ber qe ja ka then gjerat troc. Pse duhet te pengohet Shqiperia prje problemeve te Bullgaris me Maqedonin? Ashiqare BE po pengon shqiptaret me marifete te ulta dhe te ndyra. Europa kurv sna ka dash kurr, ka punuar gjithmon kunder interesave tona. Shifeni ca po bejn me Kosoven ropqirat. Edhe pse i ka plotesu te gjitha kushtet nuk ja bejn liberalizimin e vizave. A ka me kurv se Europa?

 6. Ky boti i Surrelit ka parimin: Pirdh, pirdh se dicka do degjohet!

  Me shume mundesi, Macroni ka thene me mendjen e tij: Na cau trapin edhe ky agua!

 7. Makron po e degjon me shume vemnedje ……………………….. hahahaaaa
  ha mut ha po i thote her pas here

 8. Patronazhist trap i 17:20
  Evropa nuk na pengon prej maqedonise,po ka sh.te drejte se nuk ka plotesuar kushtet.
  Me kte korrupsion,kriminalitet,e gjitha te keqijat qe derivojne nga keto,kush te pranon?
  Me kte injorance qe vetem se shtohet fale demagogjise suaj (fare e keqe),ku do shkojme ne?
  Vetem neveri i ngjallim te huajve,se kur nuk vleresohet zotesia por veset,njerzit e ndershem tulaten dhe kakerdhisin idiotet si puna jote.
  Prandaj mos na çaj veshet me ate “troç” se eshte veçse arrogance,eshte mesuar me ne pulat e lagura dhe kujton se do e durojne ata.
  Por nje dite do thahen dhe pulat dhe do zoti behen gjela dhe gjeni vend e futuni pastaj.

  1. Kujt i thu ptronazhist ti ore te qifsha ato ropt e shpis e me cte permban pragu. Nqs ti ndihesh inferior vazho. Nuk behet politik me kete gje ore pidhmoter. Un te qi Ramen e Salen ne byth o suflake mos me ngatarro me veten. Varikarsat si puna jote qe per inat te vjerres qihen me mullixhiun jan fara me e keqe. Boll shave Shqiperin ore gjakprishur e fisqir se Shqiperia nuk eshte e Ram potures Po e gjith shqiptareve pavarsisht ca thon suflaket dumbabiste e enveriste si ty. Po do ta gjej IP e kompjuterit e do ta qi mamin ne goj live

   1. Te qifsha librin o patronazhist. Atdhetar i madh kokpidh. Shqiperia thote po ik o kar kamarier punon na rruan edhe karin me patriotizma. Rrote kari.

 9. Ça misteri ka ketu ? Dy tre here i ka bere bisht degjese se palloshit dhe ne fund i ka thene boll se na çave karin o idiot .

 10. Sociopat mjetan! E lupyon edhe nje adoleshent qe ky njeri i vuajtur s’ka pasur kurre vemendjen dhe mbeahtetjen e babait, ndaj edhe fut hundet kot me kot neper vemde publike

 11. Kush e degjon ket fytyre langaraqi.
  Kur Rama shiste piktura ne Paris, ai tjetri perplaste koken ne libra duke studjuar. Cfare te degjoje nga Rama ky boti? Shakate e kripura te Duces?
  Dikush duhet ti thote ketij loqes tone se nuk preket tjetri me dore per te terhequr vemendjen.

 12. Thote Ramuti: aman me qi ke kam e ke skam po aman te ha jarin na bej derman se do mi qine ropt arnavutat per pak.

 13. Nga fotoja duket qe nuk eshte ne krah te sorroistit tjeter, por nderhyn vandalshe si vandal qe edhte :! Kuptohet me se miri qe ky francesi nuk ja fershellen fare edhe pse ky; sipas rrenes qe na ka servirur i paska falur nje pae beskete,! Liumi llumit o llum!

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *