• |
ide | kryesore

Ndahet nga jeta regjisorja Vjosa Berisha

-Instant, F1, Paparazzi

Regjisorja e njohur Vjosa Berisha ka ndërruar jetë ditën e sotme në një spital të Londrës.

Lajmi i trishtë u konfirmua nga partneri i saj, Fatos Berisha, përmes një postimi në rrjete sociale.


“Me pikëllim të thellë bëjmë të ditur se e dashura jonë Vjosa Berisha ndërroi jetë, sot me datë 23 qershor në spitalin University College Hospital në Londër. Datën dhe vendin e varrimit do ta bëjmë të ditur më vonë. Familjet Berisha dhe Istrefi!”

Vjosa u diagonostikua me kancer të vezoreve në mars 2021.

 

 

1 Comment

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.