• |
ide | kryesore

Filmat dhe serialet që do publikohen gjatë muajit Korrik në Netflix

-Instant, F1, Stil

Netflix ka publikuar së fundmi një listë të filmave dhe serialeve që do të publikohen në muajin korrik.


Një epokë transmetimi do të përfundojë me finalen e hitit të madh të Netflix, Stranger Things. Së bashku me një listë origjinale, disa klasike do të bëhen të disponueshme në korrik, duke përfshirë Goodfellas, me protagonist të ndjerin  Ray Liotta, i cili ndërroi jetë kohët e fundit. The Talented Mr. Ripley, me Matt Damon dhe Jude Law  do të vijë gjithashtu në shërbimin e transmetimit në korrik. Më e rëndësishmja, ekziston edhe klasikja e klasikëve: Mean Girls, e cila është e disponueshme në Netflix më 1 korrik.


Lista e plotë e filmave dhe serialeve për muajin korrik.

1 Korrik
Stranger Things 4: volume 2 (Netflix Series)

A Call to Spy

Big Daddy

Blue Jasmine

Boogie Nights

Catch Me If You Can

Deliverance

Falls Around Her

Final Score

GoodFellas

I Am Legend

Insidious

LOL

Mean Girls

Miss Congeniality 2: Armed and Fabulous

Natural Born Killers

Old School

Police Academy

Semi-Pro

Seven

Snatch

The Dark Knight Rises

The Dirty Dozen

The Pursuit of Happyness

The Talented Mr. Ripley

The Terminal

Vampires

Wyatt Earp

Zero Dark Thirty

3 Korrik
Blair Witch (2016)

4 Korrik
Leave No Trace

6 Korrik
Control Z: season 3 (Netflix Series)

Girl in the Picture (Netflix Documentary)

Hello, Goodbye, and Everything in Between (Netflix Film)

King of Stonks (Netflix Series)

Uncle From Another World (Netflix Anime)

7 Korrik
The Flash: season 8

Karma’s World: season 3 (Netflix Family)

Vinland Saga: season 1

8 Korrik
Boo, Bitch (Netflix Series)

Capitani: season 2 (Netflix Series)

Dangerous Liaisons (Netflix Film)

How to Build a Sex Room (Netflix Series)

Incantation (Netflix Film)

Jewel (Netflix Film)

The Longest Night (Netflix Series)

Ranveer vs. Wild with Bear Grylls (Netflix Film)

The Sea Beast (Netflix Film)

10 Korrik
12 Strong

11 Korrik
For Jojo (Netflix Film)

Valley of the Dead (Netflix Film)

12 Korrik
Bill Burr: Live at Red Rocks (Netflix Comedy)

How to Change Your Mind (Netflix Documentary)

My Daughter’s Killer (Netflix Documentary)

13 Korrik
Big Timber: season 2 (Netflix Series)

D.B. Cooper: Where Are You??! (Netflix Documentary)

Hurts Like Hell (Netflix Series)

Never Stop Dreaming: The Life and Legacy of Shimon Peres (Netflix Documentary)

Sintonia: season 3 (Netflix Series)

Under the Amalfi Sun (Netflix Film)

14 Korrik
Kung Fu Panda: The Dragon Knight (Netflix Family)

16 korrik
Alba (Netflix Series)

Country Queen (Netflix Series)

Farzar (Netflix Series)

Love Goals (Jaadugar) (Netflix Series)

Mom, Don’t Do That! (Netflix Series)

Persuasion (Netflix Film)

Remarriage & Desires (Netflix Series)

Uncharted

18 Korrik
Live Is Life (Netflix Film)

My Little Pony: A New Generation: Sing-Along (Netflix Family)

StoryBots: Laugh, Learn, Sing: Collection 2: Learn to Read (Netflix Family)

Too Old for Fairy Tales (Netflix Film)

19 Korrik
David A. Arnold: It Ain’t for the Weak (Netflix Comedy)

20 Korrik
Bad Exorcist: seasons 1–2 (Netflix Series)

Virgin River: season 4 (Netflix Series)

21 Korrik
Jurassic World Camp Cretaceous: season 5 (Netflix Family)

22 Korrik
Blown Away: season 3 (Netflix Series)

The Gray Man (Netflix Film)

One Piece: new episodes

25 Korrik
Gabby’s Dollhouse: season 5 (Netflix Family)

26 Korrik
August: Osage County

Di4ries (Netflix Series)

Shania Twain: Not Just a Girl

Street Food: USA (Netflix Documentary)

27 Korrik
Car Masters: Rust to Riches: season 4 (Netflix Series)

Dream Home Makeover: season 3 (Netflix Series)

The Most Hated Man on the Internet (Netflix Documentary)

Pipa (Netflix Film)

Rebelde: season 2 (Netflix Series)

28 Korrik
A Cut Above (Netflix Film)

Another Self (Netflix Series)

Keep Breathing (Netflix Series)

Oggy and the Cockroaches: Next Generation (Netflix Family)

29 Korrik
The Beauty Queen of Jerusalem: season 2 (Netflix Series)

Case Closed: Zero’s Tea Time (Netflix Anime)

The Entitled (Netflix Film)

Fanático (Netflix Series)

Purple Hearts (Netflix Film)

Rebel Cheer Squad: A Get Even Series (Netflix Family)

Uncoupled (Netflix Series)

31 Korrik
The Wretched/Lapsi.al

 

1 Comment

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.