• |
ide | kryesore

Pezullohet procesi i rivotimit për kryesinë e PD-së së Korçës

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

Komisioni i Apelimit dhe Vlerësimit të Statutit, në mbledhjen e sotme, e iniciuar nga Kryesia e zgjedhur në Degën e PDSH-së Korçë, pranoi kërkesën e ankimuesve për të pezulluar procesin e rivotimit për Kryesinë pranë kësaj dege.


Nisur nga afati shumë i shkurtër kohor, KAVS vendosi pezullimin e procesit të rivotimit në këtë degë me qëllim të hetimit të plotë dhe të thelluar të kësaj çështje deri në vendimin përfundimtar.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.