• |
ide | kryesore

Zbulohen aktorët që do të luajnë në vazhdimin e ‘Spy Kids’

-Instant, Paparazzi, Slider

Mediat e huaja kanë raportuar së fundmi emrat e aktorëve që do të luajnë në vazhdimin e Spy Kids.


Sipas ‘Deadline’,  Zachary Levi dhe Gina Rodriguez do të luajnë në rolet kryesore të të rriturve duke zëvendësuar Antonio Banderas dhe Carla Gugino . Ndërsa në rolet e fëmijëve do të jenë Everly Carganilla dhe Connor Esterson në rolet e fëmijëve.


Filmi do të shfaqet premierë në Netflix dhe, sipas medias, “është vendosur pasi fëmijët e agjentëve më të mëdhenj sekretë në botë ndihmojnë padashur një zhvillues të fuqishëm lojërash të lëshojë një virus kompjuterik që i jep atij kontrollin e të gjithë teknologjisë, duke i bërë ata të bëhen spiunë për të shpëtuar.prindërit e tyre dhe botën”.

‘Spy Kids\ ftoi 147 milionë dollarë në arkat botërore kur debutoi në kinema. Suksesi çoi në tre vazhdime: Spy Kids 2: 2002: The Island of Lost Dreams, 2003 Spy Kids 3-D: Game Over dhe 2011 Spy Kids: All the Time in the World./Lapsi.al

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.