• |
ide | kryesore

Aksident në Maliq/ Mjeti del nga rruga, drejtuesi në gjendje të rëndë

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

Një automjet ka dalë nga rruga dhe është përplasur me bordurën anësore të rrugës, në afërsi të fshatit Pirg në Maliq. Drejtuesi ka marrë dëmtime të shumta në trup. Është dashur ndërhyrja e zjarrfikësve për të nxjerrë drejtuesin nga makina.


Mësohet se gjendja e tij paraqitet e rëndë, dhe po dërgohet drejt spitalit të Korçës për mjekim. Ngjarja ka ndodhur në afërsi të fshatit Pirg. Policia në vendngjarje për zbardhjen e rrethanave.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.