• |
ide | kryesore

Dhunë në familje, 55-vjeçari rrihet nga vëllai dhe kunata

-Instant, Lajme, Të fundit

Një rast i dhunës në familje është evidentuar në Kavajë. Një çift bashkëshortesh kanë dhunuar vëllanë e kryefamiljarit. Policia njofton se në pranga kanë rënë shtetasit me iniciale R. B., 55 vjeç, dhe M. B., 39 vjeçe, burrë e grua, pasi akuzohen se kanë ushtruar dhunë ndaj vëllai të burrit 55-vjeçar.


Ata akuzohen për veprën penale “Dhuna në familje”.


 

1 Comment

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.