• |
ide | kryesore

Drekuan në Radhimë, 5 të helmuar në spitalin e Vlorës

-Instant, Arkiva, Lajme

Pesë persona janë paraqitur me simptoma helmimi në spitalin e Vlorës.


Mësohet se ata kanë qenë duke drekuar në një lokal në Radhimë dhe pas kanë shfaqur shenja helmimi.


Ata po marrin mjekim në spital.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.