• |
ide | kryesore

Plagosi një person për motive të dobëta, arrestohet 65 vjeçari në Paskuqan

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

Një 65 vjeçar me inicialet  R. K. është arrestuar në Paskuqan pasi ka plagosur një person pas një konflikti për motive të dobëta. Gjthashtu gjatë konfliktit  65-vjeçari i ka dëmtuar dhe mjetin me sende të forta shtetasit  M. M. Mbi 65 vjeçarin, banues në Paskuqan, rëndojnë  veprat penale “Kanosja”, “Plagosja e lehtë me dashje”, “Shkatërrimi i pronës” dhe “Prodhimi, mbajtja, blerja apo shitja pa leje e armëve të ftohta”.


Materialet i kaluan Prokurorisë, për veprime të mëtejshme procedurale


1 Comment

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.