• |
ide | kryesore

Shpërndante kanabis në zona të ndryshme të Tiranës, arrestohet 23-vjeçari

-Instant, Lajme, Të fundit

Një 23-vjeçar është arrestuar pasi shpërndante lëndë të dyshuar narkotike kanabis sativa, në zona të ndryshme të Tiranës.


“23-vjeçari me inicialet K. D banues në Tiranë pasi siguronte lëndën narkotike kanabis sativa, e ndante atë në porcione të vogla, të cilat i shiste më pas, në zona të ndryshme të Tiranës”, njofton policia.


Gjatë kontrollit fizik, i kanë gjetur dhe sekuestruar, në cilësinë e provës materiale një sasi lënde të dyshuar narkotike cannabis sativa. Materialet i kaluan Prokurorisë, për veprime të mëtejshme.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.