• |
ide | kryesore

Ukraina: Mbi 34,700 trupa ruse të vrarë në luftë

-Instant, Arkiva, Lajme, Planet, Të fundit

Më shumë se 34,700 ushtarë rusë janë vrarë që nga fillimi i luftës në Ukrainë 122 ditë më parë, sipas Ukrainës. Në përditësimin e saj mbi humbjet e Rusisë, Ministria e Jashtme e vendit raportoi se 217 avionë, 184 helikopterë dhe 1,511 tanke ishin shkatërruar gjithashtu.6 Comments

    1. Pidhin e motres tate!

      Gjithsesi, lajm i mire qe 34mije e ca skitë nuk vegjetojne më mbi toke….

  1. Propaganda idiote per njerëz idiote qe gënjehen nga përrallat. po përgatisin krizën e urisë dhe gomaret prape do e besojnë si covidin.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.