• |
ide | kryesore

Aksident në Lezhë, tre të plagosur

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

Të paktën tre persona kanë mbetur të plagosur në një aksident rrugor që u shënua këtë pasdite në Lezhë. Ngjarja ka ndodhur në afërsi të kryqëzimit të Shënkollit. Shkaqet e aksidentit nuk dihen ende.


Ngjarja ka ndodhur në afërsi të kryqëzimit të Shënkollit, në fshatin Markatomaj, ndërkohë që ende nuk dihet çfarë e shkaktoi përplasjen.


Në aksident janë përfshirë tre mjete. Siç duket nga pamjet, një mjet tip furgon, ka devijuar nga rruga dhe ka përfunduar në parcelën në anë të saj.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.