• |
ide | kryesore

Aksidenti në Berat, humb jetën nëna dhe fëmija

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

Një aksident i rëndë ka ndodhur pak çaste më parë në vendin e quajtur Ura e Goricës, në rrugën hyrëse të qytetit të Beratit.


Mësohet se një makina ka devijuar nga rruga dhe ka përfunduar në lumë.


Për pasojë kanë humbur jetën drejtuesja e mjetit dhe fëmija i saj rreth 6 vjeç.

Grupi hetimor në vendngjarje po kryen veprimet për zbardhjen dhe shkaqet e aksidentit.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.