• |
ide | kryesore

Anya Taylor-Joy nxit aludimet se është fejuar me muzikantin

-Instant, Paparazzi, Slider

Anya Taylor-Joy po përflitet së fundmi në media se mund të jetë fejuar me muzikantin Malcolm McRae.


Aludimet nisën  pasi ajo u fotografua me një unazë fejese ndërsa zbriste nga një avion privat në Sydney, Australi, javën e kaluar.


“Ajo doli nga avioni dhe më pas dukej se i tregoi unazën shoferit të saj përpara se të hipte në makinë”, tha një dëshmitar okular për Daily Mail, i cili ishte i pari që raportoi lajmin të dielën.“Ajo ose po tregonte unazën ose po bënte një lëvizje kërcimi. Sido që të jetë, ajo dukej e lumtur.”

Aktorja e”Peaky Blinders” thuhet se kanë qenë në lidhje me muzikantin për më shumë se një vit.Ata bënë debutimin e tyre në tapetin e kuq disa muaj më parë në festën e Oscars në Vanity Fair në shkurt, përpara se të jepnin më shumë detaje për romancën e tyre.

“I thashë partnerit tim një ditë tjetër se ai ishte hobi im”, tha ajo për British Vogue në mars.

Ajo vazhdoi, “Më në fund kam gjetur dikë që do të ulet me kënaqësi në heshtje me mua duke lexuar. Ne jemi në thelb 80 vjeç dhe shtatë në të njëjtën kohë dhe funksionon shumë mirë.”/Lapsi.al

Anya Taylor-Joy sparked wedding bells after she flashed a dazzling diamond as she touched down in Sydney, Australia.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.