• |
ide | kryesore

Detaje nga aksidenti tragjik/ Djali ishte me vigon në dorë, dyshohet se po kthehej nga spitali me nënën

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

Zbardhen detaje tragjike nga aksidenti i rëndë i ndodhur pak minuta më parë në Berat, ku humbën jetën nëna me të birin 6-vjeçar.


Gazetari Igli Çelmeta raporton se djali i mitur ka pasur vigon në dorë. Dyshohet se nëna dhe djali i saj kanë qenë duke ardhur nga spitali.


Ngjarja tragjike ndodhi pak më parë, ku nëna ka humbur kontrollin e mjetit dhe ka përfunduar në lumë, duke humbur jetën bashkë me të birin.

1 Comment

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.