• |
ide | kryesore

Zhduket 10-vjeçari në Tiranë, nëna e raporton në polici

-Instant, Lajme, Të fundit

Në Komisariatin e Policisë Nr. 4, shtetasja F. L., 32 vjeçe, është paraqitur dhe ka bërë kallëzim për largimin nga banesa të djalit të saj 10-vjeçar.


Sipas policisë 10-vjeçari është larguar nga banesa dhe nuk është kthyer më.


Autoritetet po punojnë për gjetjen e fëmijës.

“Në Komisariatin e Policisë Nr. 4 është paraqitur dhe ka bërë kallëzim shtetasja F. L., 32 vjeçe, se është larguar nga banesa dhe nuk është kthyer më, djali i saj 10 vjeç. Punohet për gjetjen e tij”, thuhet në njoftim.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.