• |
ide | kryesore

Kendall Jenner dhe Devin Booker shihen së bashku në publik pas ndarjes

-Instant, Paparazzi, Slider

Kendall Jenner dhe Devin Booker janë fotografuar së bashku më pak se një javë pasi i dhanë fund lidhjes.


Dyshja u fotografua teksa ndodheshin në Soho House në Malibu, Kaliforni, të dielën.Të dukeshin në humor të mirë teksa bisedonin dhe ishin të afërt me njëri tjetrin.


Fansat e çiftit u tronditën javën e kaluar mes lajmeve se u ndanë pas dy vitesh lidhje.

” Ata kaluan një “kohë shumë të bukur” së bashku në dasmën italiane të Kourtney Kardashian dhe Travis Barker, tregoi një burim për Page Six, duke shtuar, “Por pasi u kthyen, ata filluan të ndjeheshin sikur nuk ishin në një linjë dhe kuptuan se kishin stile jetese shumë të ndryshme. .”

Jenner dhe Booker filluan të takoheshin në vitin 2020, por pritën deri në shkurt të vitit të ardhshëm për ta zyrtarizuar romancën e tyre në Instagram.Përveç disa komenteve në mediat sociale dhe pamjeve të pushimeve, ata rrallë folën publikisht për marrëdhënien e tyre./Lapsi.al

*PREMIUM-EXCLUSIVE* Second Thoughts? Kendall and Devin Booker spotted looking VERY FLIRTY just days after rumored split!

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.