• |
ide | kryesore

Problemet me ujin në Kukës/ Gjici: Do të padisim shpifësit që krijuan panik

-Instant, Lajme, Të fundit

Kryetari i Bashkisë së Kukësit, Safet Gjici, tha se do të padisë të gjithë ata që sipas tij kanë shpifur duke thënë se uji në Kukës ishte i helmuar. Duke prezantuar para mediave analizat e ujit të qytetit nga Instituti i Shëndetit Publik, të cilat sipas tij kanë vërtetuar se uji nuk ishte i kontaminuar.4 Comments

  1. Budallalik nuk eshte budallalliku ne vetvete por insistimi ne budallallik .
    Ne raste te tilla budallaliku heshtja eshte superinteligjence .

  2. Ketij(dhe neve bashke me kete specie te urryer shqiptari) nuk na ben derman as Putini.
    Rasputini……… ndoshta!!

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.