• |
ide | kryesore

Sherr me thika në Maliq, 2 të plagosur

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

Një sherr me thika ka ndodhur në një lokal në Maliq, ku dy persona, shtetasi G. M., rreth 35 vjeç dhe shtetasi B. P., 40 vjeç janë dëmtuar dhe janë transportuar në spital.


Shtetasi G. M., me dëmtime më të lehta trupore, aktualisht ndodhet i shoqëruar në Komisariat për veprime të mëtejshme procedurale.


Njoftimi

Maliq/ Informacion paraprak

Më datë 28.06.2022, rreth orës 17:10, jemi njoftuar se në fshatin Bregas, Maliq, në një lokal, gjatë një konflikti të çastit, dyshohet se janë dëmtuar me mjet prerës me njëri-tjetrin, shtetasit G. M., rreth 35 vjeç, banues në fshatin Bregas dhe B. P., 40 vjeç, i cili u transportua në Spitalin e Korçës dhe ndodhet nën kujdesin e mjekëve.

Shtetasi G. M., me dëmtime më të lehta trupore, aktualisht ndodhet i shoqëruar në Komisariat për veprime të mëtejshme procedurale.

Grupi hetimor po punon për sqarimin e rrethanave të kësaj ngjarjeje.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.