• |
ide | kryesore

Tritoli në Shkodër, shënjestra e atentatit drejtoresha e Kujdesit Shëndetësor?

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

Është shpërthyer në mënyrë të kontrolluar nga specialistët e Xhenios dhe RENEA pakoja e dyshimtë që alarmi Shkodrën.


Nga të dhënat e para mësohet se lënda plasëse ishte vendosur poshtë mjetit të drejtores së operatorit të kujdesit shëndetësor, Suida Kuka.


Forcat xheniere kanë ndërhyrë dhe kanë gjetur tritol brenda pakos dhe kanë realizuar shpërthim të komanduar.

Sipas qytetarëve, një person me motor ka hedhur një pako afër makinës dhe është larguar. Bazuar në informacionet paraprake, dyshohet se makina i përket drejtoreshës së një qendre shëndetësore në Shkodër.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.