• |
ide | kryesore

Durrës/ Gjendet i pajetë 80-vjeçari në breg të detit

-Instant, Lajme, Të fundit

Një person është gjetur i pajetë në bregdetin e Durrësit. Viktima është 80-vjeçari me iniciale V.Ll. Nuk dihen ende shkaqet e ngjarjes, ndërsa dyshohet se i moshuari mund të jetë mbytur.


Sipas policisë, grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e plotë të rrethanave të ngjarjes.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.