• |
ide | kryesore

FOTOLAJM/ Rama i buzëqeshur me Presidentin Biden

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

Kryeministri Edi Rama është takuar sot me presidentin e SHBA-ve Jeo Binden.


Dy liderët ndodhen në samitin e NATO-s që po mbahet që po mbahet në Spanjë. Ka qenë zyra e shtypit të Kryeministrisë që ka publikuar një foto të Ramës me presidentin e SHBA-ve.


Për më tepër shihni fotot.

48 Comments

  1. Mos i besoni. Jan fotomontazh.
   Biden ka dal foto me berishen. Jo me ramen. Po pushteti si gjithmon e shtremberon lajmin.
   Po pak rendesi ka. Te gjith e din qe berisha ishte atje. Dhe mbajti nje fjalim, se si duhet te jet demokracia ne bote. Dhe te gjith lideret boteror u habitn dhe e duartrikiten me entuziazem.

   1. duartrokitjen me te madhe e mori nga mami jot!
    Edhe pse punon gjithe kohen me brigadieret dhe shoket e Byrosem ajo buçe e vjeter e gjen gjithnje kohen per pak mbeshtetje!

 1. Une nuk bera asgje per shqiperine dhe nuk munda te mundja Berishen por jam shum i lumtur qe Ju shoku im Edi rama po arrini shume gjera te bukura

  1. Nje foto qe tregon shume , kryeministri Rama e ka treguar qarte qe gjithmone ka krijuar maredhenie te mira dhe bashkepunim me shtetet e tjera

 2. Sa mire qe po e shohim kete foto joe biden eshte nje njeri i fuqishem ku mund ta ndihmoje shtetin tone ne shume gjera

  1. Po ky eshte lider Global ore. Biden cfar eshte para Ramsit nje hic.
   Po ky ka merita ore na sjell grure nga Serbia dhe nga Ruspia. Hahahaha
   Hajde mbaruan sufllaqet.

  1. Sa her qe shoh keto takimet e juaja kryeminister Edi cdo dite e me shume bindem qe jeni i vetmi lider qe e perfaqesoni Shqiperine denjesisht…

 3. Fale punes dhe perkushtimit qe rama ka treguar vendi yne ka fituar nje rol te rendesishem ne arenen nderkombtare

 4. Raportet dhe marredheniet e mira qe ka keijuar me keta lider jane shume te rendesishme sepse ne shume situata ne kemi dhe mbeshtetjen e tyre

 5. Hajde sufllaqe me mut ariu,ka dale gruaja Bilalit ne fotomontazh me Biden qe kuptohet e ka shikimin diku larg duke u pershendetur me njerez qe nuk egzistojne. Po bojme 1 xhiro nga shtepite e komentuesve sufllaqexhi se merziten vetem grate e tyre dhe gocat. Vazhdoni ne krye te detyres me komente 1 minute distance

 6. eshte nje privilegj qe kryeministri yne gezon nje raport te tille me presidentin e amerikes, ndryshe nga ai hajduti qe eshte shpallur non grada dhe vetem humbje do i sillte vendit tone

 7. ka lezet kur shikojme zotin Rama qe ka nje marredhenie te mire me Biden, i cili eshte nje aleate stategjik dhe me rendesi te madhe per vendin tone

 8. Kjo foto i thot te gjitha respekti dhe mirkuptimi midis njeri tjetrin duket qarte,me behet shum qefi qe shikoj te till foto

 9. Me behet shum qefi kur shikoj z.rama dhe biden ne nje foto ka lezet marrdheniet e mira qe ata kane me njeri tjetrin

 10. Zemra mal kur shoh kete takim nga ju Edo dhe kjo vjen vetem fale marredhenieve te mira qe ju mbani me vendet e tjera.Respekte,foto mjaft e bukur!🙏

 11. I like my bitches redbone, ass fat, Jell-O
  Lightskin, yellow, iced out, hello
  I’m the king of New York, Melo
  Black hair by the Regis and Pello
  Ask around, niggas know me
  I’m a Europe boy, Ginóbili
  I like my bitches redbone, ass fat, Jell-O
  Lightskin, yellow, iced out, hello
  I’m the king of New York, Melo
  Black hair by the Regis and Pello
  Ask around, niggas know me
  I’m a Europe boy, Ginóbili

  [Verse 1: A Boogie wit da Hoodie]
  I been so gone, I like redbones
  My type light skin, ass fat, Jell-O (Huh?)
  But bitches be switchin’ sides nowadays on the regular
  I never respected it, money over bitches, I know that’s everything
  Money over bitches, I know that’s hot
  Rockin’ VVS by Elliot wedding bands
  I will never ever give her no wedding ring
  .45 on my hip, I ain’t fightin’ ’em
  Chewin’ on an Adderall like a vitamin
  Niggas pockets be on E
  Something they already know but I’m drivin’ a T
  They makin’ up rumors and lies, okay, I’m sick and I’m tired
  I’m mighty fatigued, none of my bitches be mine
  They coulda been one of yours, but they out of your league
  I’ma just call up Fatimah
  Nah, that ain’t really her name, but she for the team
  I get fly as a bitch like I looted up
  All this money you talkin’ ain’t new to us (Woo)
  I’m the King of New York, and on God
  If Pop was alive, it would’ve been two of us

  [Chorus: Pop Smoke]
  I like my bitches redbone, ass fat, Jell-O
  Lightskin, yellow, iced out, hello
  I’m the king of New York, Melo
  Black hair by the Regis and Pello
  Ask around, niggas know me
  I’m a Europe boy, Ginóbili
  I like my bitches redbone, ass fat, Jell-O
  Lightskin, yellow, iced out, hello
  I’m the king of New York, Melo
  Black hair by the Regis and Pello (Uh)
  Ask around, niggas know me (Yeah)
  I’m a Europe boy, Ginóbili (Look, look)

  [Verse 2: Pop Smoke]
  Pull up like Ace from the cleaners, ace en el fiends
  Pop make a movie, sell out arenas
  She off the white, talkin’ Demi Lovato
  All of my denims since Murder Bravado
  AP Audemar wet, Aquafina
  Hittin’ like Ike, singin’ like Tina
  Dior on my body, sneakers got no creases
  They limited, baby, tell me if you’ve seen ’em
  My diamonds dancin’, paint her face like Marilyn Manson (Marilyn Manson)
  Then roll up that Woo, Runtz straight from Cali
  Then get a plate from Sally’s
  Quano blew his trial, they set him up
  These niggas mad as fuck
  You know what I rep, yeah, it’s tatted up
  You ain’t get fucked, ’cause your ass ain’t fat enough (Nah)
  If you talk crazy, get batted up, yeah

  [Chorus: Pop Smoke]
  I like my bitches redbone, ass fat, Jell-O
  Lightskin, yellow, iced out, hello
  I’m the king of New York, Melo
  Black hair by the Regis and Pello
  Ask around, niggas know me
  I’m a Europe boy, Ginóbili
  I like my bitches redbone, ass fat, Jell-O
  Lightskin, yellow, iced out, hello
  I’m the king of New York, Melo
  Black hair by the Regis and Pello
  Ask around, niggas know me
  I’m a Europe boy, Ginóbili

 12. Ne saje te punes se palodhshme dhe insistimit te Dr. Berishes….
  Ku non-grata i kristaq perdhunuesit lepihet dhe ben gojore mbas shefava te Natos.
  Kjo rruspija e gjate e quante Naton nate.
  Tani sillet si zagar zorresh mbas kujtdo qe ka fuqine e Natos dhe botes se civilizuar.
  Per te dhjere… dhjet ne sallonet e natos…
  Kurse vezet i ben te vuqiqi erdoganka dhe putin kasapi.
  Bushter e mallkuar.

 13. O Sali Berisha? Po të dhambin sytë kur e shikjon kyt strateg që e takojnë personalisht, dhe kush e kush të bëjë fotografi me te. Jo si ti zorraxhi, që i luteshe të tjerëve për një foto. Po vetëm me udhëheqësin e Rusisë Boris Jelcin je takua dhe ke ba fotografi me te, madje ke shtyrë tët shoqe lirien, për at foto. Kot nuk thonë, plaku bahet si fmija, e ti kështu u bane o sal, për të të qarë hallë, je ba si kalë gërdallë.

 14. HIHIHIHIHI Jane cmendur shpellkaret e Salih Dordolecit nga marazi dhe xhelozia dhe sdine cfre flasin Saliu tyre vetem Qim Peken takon

 15. Gezoni per fotot o zorraxhinj,
  Idhulli juaj profetizoi se na pret nje dimer i ashper,por ju jeni ok,ju mjaftojne fotot,prandaj nuk le dy gure bashke ai derisa te dale ne foto me “vipat”,per tu servirur fotot dhe ju,me kaq gje fluturoni.
  Ju hengert mortja ishalla!

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.