• |
ide | kryesore

Gjendet e i pajetë një burrë në Fier, dyshimet e para

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

Një 67-vjeçar është gjetur i pajetë ditën e sotme në Fier. Ngjarja ka ndodhur rreth orës 17:00 në lagjen “Sheq i Madh.”


“Në vendin e quajtur “Vija e ngjalës” është gjetur pa shenja jete dhe pa shenja dhune, shtetasi H. H., 67 vjeç, banues në Fier”, bën me dije policia.


Nga verifikimet paraprake, dyshohet se mund të jetë rrëzuar aksidentalisht.

Grupi hetimor po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.