• |
ide | kryesore

Shpërthim tritoli në një hotel në Sarandë

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit
banese

Policia e Sarandës njoftoi para pak çastesh se rreth orës 22:40, në lagjen nr.4 të këtij qyteti ka pasur një shpërthim.


Ngjarja ndodhi në hyrjen e një garazhi të një hoteli, në pronësi të M. M ku ka shpërthyer një sasi e vogël lëndë eksplozive. Për pasojë janë shkaktuar dëme të vogla materiale.


Menjëherë në vendngjarje kanë shkuar forcat e Policisë dhe grupi hetimor, për të kryer veprimet për sqarimin e rrethanave të ngjarjes, identifikimin dhe kapjen e autorit.

Lajm në përditësim…


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.