• |
ide | kryesore

Ngacmoi seksualisht të miturën, arrestohet 45-vjeçari në Tiranë

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

Policia arrestoi 45-vjeçarin Y.A., banues në Tiranë, pasi ka ngacmuar seksualisht një 16-vjeçare.


“Specialistët për Hetimin e Krimeve në Komisariatin e Policisë Nr. 4 arrestuan në flagrancë shtetasin Y. A., 45 vjeç, banues në Tiranë, pasi ka ngacmuar seksualisht një 16-vjeçare.”, thuhet në njoftimin e policisë.


Gjithashtu Policia e Tiranës bën me dije se në pranga kanë rënë edhe gjashtë persona të tjerë për vepra të ndryshme penale.

Detaje nga policia: 

Specialistët e Seksionit të Kërkimit bënë kapjen e shtetasve në kërkim:

– E. M., 43 vjeç, pasi Gjykata e Apelit Tiranë i ka caktuar masën e sigurisë “Arrest në burg”, për veprën penale “Kundërshtimi i punonjësit të Policisë së rendit publik”;

– Sh. P., 58 vjeç, pasi Gjykata e Shkallës së Parë Tiranë e ka dënuar me 1 muaj burgim, për veprën penale “Veprime në kundërshtim me vendimin e gjykatës”.

Specialistët për Hetimin e Krimeve në Komisariatin e Policisë Nr. 1 bënë kapjen e shtetasit A. V., 30 vjeç, banues në Tiranë, pasi Kolegji Penal i Gjykatës së Lartë i ka caktuar masën e sigurisë “Arrest në burg”, për veprat penale “Vjedhja” dhe” Largimi i të burgosurit nga vendi i qëndrimit”.

Specialistët për Hetimin e Krimeve në Komisariatin e Policisë Kavajë arrestuan në flagrancë shtetasin Xh. B., 25 vjeç, banues në Durrës, pasi gjatë kontrollit fizik nga shërbimet e Policisë, iu gjet dhe sekuestrua, në cilësinë e provës materiale, një sasi lënde e dyshuar narkotike cannabis sativa.

Specialistët e Qarkullimit Rrugor arrestuan në flagrancë shtetasit:

– K. K., 31 vjeç, pasi u kap duke drejtuar motomjetin, pa leje drejtimi;

– B. Sh., 48 vjeç, pasi u kap duke drejtuar automjetin, në gjendje të dehur.

1 Comment

  1. psikopatia ne veprim

    lexoni dele

    Without Conscience: The Disturbing World of the Psychopaths Among Us
    by Robert D. Hare (Author)

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.