• |
ide | kryesore

Përmbyset makina, aksidentohen turistët çekë në Valbonë

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

Një automjet me turistë ka rënë në një greminë në rrugën e Vuklit në Kelmend. Ngjarja tek vendi i quajtur “Qeta e Thiut”. Automjeti me 4 turiste çekë ka dalë nga rruga dhe ka rënë disa metra poshtë. Fatmirësisht nuk ka të lënduar vetëm dëme materiale. Kanë qenë banorët vendas ata që i u kanë dhënë ndihmën e parë turistëve1 Comment

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.