• |
ide | kryesore

Publikohet traileri zyrtar i ‘Hocus Pocus 2’

-Instant, Paparazzi, Slider

Disney+, platforma e transmetimit publikoi trailerin e parë zyrtar për kastin më të ri në ekskluzivitetin e Halloween, ndërsa tre shtrigat kthehen me një hakmarrje.


I vendosur 29 vjet pas ngjarjeve të filmit të parë, Hocus Pocus 2 sheh motrat e shekullit të 17-të të ringjallura pasi miqtë e shkollës së mesme ndezin qiriun Black Flame dhe ndezin një aventurë krejtësisht të re.


“Është e mrekullueshme të kthehesh,” u shpreh Najimy për ET ndërsa ajo dhe koleget e saj u ribashkuan për të filluar xhirimet e vazhdimit.

Përveç tre aktoreve, kasti përfshin edhe Sam Richardson, Doug Jones, Hannah Waddingham, Whitney Peak, Belissa Escobedo, Lilia Buckingham, Froyan Gutierrez dhe Tony Hale.

Ndërsa fliste për ET për vazhdimin, Richardson tha se përvoja e tij në filmin e ri ishte “e pabesueshme”.

“Të gjitha zonjat janë kthyer për Hocus Pocus 2.Ishte kaq e pabesueshme të ishe në film dhe t’i shikoje ato duke vendosur përsëri kapelat e vjetra dhe duke qenë personazhet e vjetër, tre motrat.”/Lapsi.al


1 Comment

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.