• |
ide | kryesore

Aktorët e njohur i japin fund lidhjes

-Instant, Paparazzi, Slider

Anna Kendrick dhe Bill Hader, janë ndarë pas më shumë se një viti së bashku, raporton Entertainment Tonight.


Në janar, një burim i tha PEOPLE se Kendrick dhe Hader ishin takuar “në heshtje” me njëri-tjetrin për më shumë se një vit. Burimi shtoi se ata nuk u lidhën derisa përfunduan xhirimet e filmit të tyre të Krishtlindjeve Disney 2019 Noelle.


Burimi tregoi në atë kohë, “Ata të dy janë njerëz shumë privatë, dhe me pandeminë ishte e lehtë të mos ishe në qendër të vëmendjes. Ata janë të dy histerikë kështu që duhet ta mbajnë njëri-tjetrin duke qeshur gjatë gjithë kohës. Ajo është me të vërtetë, shumë e lumtur. ”

PEOPLE konfirmoi në korrik 2020 se Hader dhe ish e dashura Rachel Bilson u ndanë miqësisht gjashtë muaj pasi e bënë publike lidhjen e tyre në Golden Globes. Bilson dhe Hader kanv uajtur së bashku në komedinë romantike të vitit 2013, The To Do List. Maggie Carey, regjisorja e atij filmi, ishte e martuar me Hader nga viti 2006 deri në 2018. Ata kanë tre vajza: Hayley, 7, Harper, 9 dhe Hannah, 12./Lapsi.al

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.