• |
ide | kryesore

Aktori i njohur, baba për herë të parë

-Instant, Paparazzi, Slider

Tom Hiddleston dhe e fejuara e tij, Zawe Ashton, janë në pritje të fëmijës së tyre të parë së bashku.


Një burim konfirmoi për Page Six se Ashton është shtatzënë pasi aktorja debutoi në tapetin e kuq në premierën e filmit të saj të ri, “Mr. Malcolm’s List”, në New York të mërkurën mbrëma.


Megjithëse Hiddleston nuk ishte i pranishëm në premierë, aktores iu bashkua  Freida Pinto, Sope Dirisu, Theo James dhe Sianad Gregory, si dhe regjisorja Emma Holly Jones.

Ndërsa dyshja nuk e kishin adresuar më parë publikisht statusin e lidhjes së tyre, më vonë konfirmuam se ata ishin fejuar.Tom ka qenë i lidhur më parë me aktoren Susannah Fielding nga viti 2008 deri në 2011, si dhe me Taylor Swift në 2016. Edhe pasi u nda nga fituesja e Grammy, ai i tha GQ se ajo ishte “një grua e mahnitshme”.

Ai sqaroi në një intervistë të shkurtit 2017 se marrëdhënia e tij e shkurtër me Swift ishte “natyrisht … reale”, duke shtuar, “Ajo është bujare, e sjellshme dhe e bukur, dhe ne kaluam kohën më të mirë”./Lapsi.al

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.