• |
ide | kryesore

Fotot e Kendall dhe Devin një marifet marketingu

-Instant, Paparazzi, Slider


Një burim për Page Six thotë se fotot e fundit të Kendall Jenner dhe Devin Booker – të realizuara në SoHo House në Malibu vetëm disa ditë pasi u publikua lajmi se çifti u nda – ishin thjesht një “marifet marketingu”.

“Ekipi i saj nuk dëshiron që ajo të duket sikur e kanë lënë”, thotë një burim i brendshëm. “Njerëzit e saj kërkuan takimin.

Pamjet tregojnë Jenner dhe Booker duke buzëqeshur me njëri-tjetrin në një zonë të jashtme të një klubi privat luksoz. Madje, në një moment Devin dukej sikur iu afruan Kendall për ta puthur.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *