• |
ide | kryesore

Sam Asghari flet për martesën me Britney Spears

-Instant, Paparazzi, Slider

Sam Asghari ka folur së fundmi për martesën  me Britney Spears.


Në një intervistë për Good Morning America, aktori foli për mënyrën sesi ai dhe Spears po shijojnë të qenit burrë e grua, duke zbuluar se “Ende nuk është mësuar me këtë status të ri”.


“Duhet ta mbaj  këtë gjë tani!” ai bëri shaka, duke treguar unazën e tij të martesës. “E dini, është thjesht surreale.”I pyetur se si po kalonte Spears, Asghari u shpreh: “Ajo është e mrekullueshme, po ecën mirë. Ajo është gruaja ime!”

Spears ka qenë gjithashtu mbështetëse e karrierës së aktrimit të Sam. Ai  është aktualisht në filmin e ri Hot Seat, përkrah Mel Gibson, Shannen Doherty dhe Kevin Dillon.Filmi, i publikuar të premten, ndjek një ish-haker që detyrohet të depërtojë në institucionet bankare të nivelit të lartë.

“Unë nuk u vërejta vërtet derisa gruaja ime më dha këtë platformë të mrekullueshme për të punuar, kështu që unë jam gjithmonë mirënjohës për këtë,” deklaroi trajneri i fitnesit. “Por le të mos harrojmë që kam punuar shumë dhe tashmë isha duke aktruar. Nuk shfrytëzoj asnjë mundësi që e kam dhe ta marrë si të mirëqenë por përpiqem të qëndroj pozitivisht me gjithçka që po ndodh.”

Asghari dhe Spears u martuan  më 9 qershor në një martesë intime në shtëpinë e artistes në Los Anxhelos. Të porsamartuarit, të cilët fillimisht u lidhën  pasi u takuan në xhirimet e videoklipit të Britney ,”Slumber Party” në vitin 2016, njoftuan fejesën e tyre shtatorin e kaluar, disa muaj para se të përfundonte konservatori i saj në nëntor./Lapsi.al


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.