• |
ide | kryesore

Tentoi të vidhte lokalin dhe goditi me thikë pronarin, arrestohet 36-vjeçari në Elbasan

-Instant, Lajme, Të fundit

Kapet dhe vihet në pranga 1 shtetas i shpallur në kërkim.


Specialistët për Hetimin e Krimeve në Komisariatin e Policisë Elbasan kapën dhe ndaluan shtetasin Th. B., 36 vjeç, banues në Elbasan, i shpallur në kërkim për veprat penale “Plagosja e lehtë me dashje” dhe “Vjedhja”.


Shtetasi Th. B., në bashkëpunim me shtetasin S. B. (i arrestuar në flagrancë), në datën 26.06.2022, në lagjen “Shënkoll”, Elbasan, dyshohet se kanë tentuar të vjedhin në lokalin e shtetasit A. B., të cilin e kanë goditur me mjete të forta dhe me mjet prerës

Materialet hetimore i kaluan Prokurorisë pranë Gjykatës së Shkallës së Parë Elbasan, për veprime të mëtejshme.

1 Comment

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.