• |
ide | kryesore

Tjetër aksident/ Çifti i të moshuarve përplaset me trafikndarësen

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

Një tjetër aksident është shënuar disa minuta më parë në bypassin e Lushnjës. Mësohet se një çift, Olimbi dhe Arqile Gjini, 80 dhe 81-vjeç janë përplasur me ndarësen e autostradës. Si pasojë e përplasjes të moshuarit kanë marrë dëmtime të rënda dhe janë nisur drejt spitalit.


Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e rrethanave, ndërsa paraprakisht mendohet se shkak i aksidentit ka qenë shpejtësia e lartë e lëvizjes së mjetit.


1 Comment

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.