• |
ide | kryesore

Vidhet mjeti tip ‘BMW’ në autostradën Tiranë-Durrës

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

Një mjet tip ‘BMW’ i është vjedhur pronarit në një gomistreri në Tiranë. 32-vjeçari D.V. ka bërë vetë kallëzimin në polici ku ka rrëfyer se në autostradën Tiranë-Durrës 2 persona i kanë marrë mjetin dhe janë larguar.


Nga ana e bluve vijon puna për identifikimin dhe kapjen e autorëve.


 

1 Comment

  1. zgjedhjet ishin shume te mira edhe u zhvilluan te qeta dhe policia e shtetit ne asnje rrethane nuk ka lejuar intimidimin e zgjedhesve apo influencimin e tyre nga njerez me probleme me ligjin kjo e ” vertete ” nuk u shkrua ne raportin perfundimtar te zgjedhjeve por ama pak a shum u tha nga e nderuara ambasadore e USA ne vendin tone.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.