• |
ide | kryesore

Dalin detaje të reja nga përplasja me armë në Rrugën e Kombit

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

Kanë dalë detaje të reja nga ngjarja e rëndë që ndodhi mbrëmjen e së premtes në Rrugën e Kombit në afërsi të Fanit në Mirditë.


Policia ka njoftuar se është dërguar në Spitalin Rajonal të Rrëshenit një 51-vjeçar i plagosur i identifikuar si Martin Prenga.


Sipas të njëjtave burime ngjarja është pasojë e një konflikti të momentit pranë një karburanti.

Policia tha se i ka identifikuar 2 autorët e ngjarjes dhe i ka shpallur në kërkim. ©LAPSI.al


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.