• |
ide | kryesore

Pete Davidson mohon romancën me këngëtaren

-Instant, Paparazzi, Slider

Pete Davidson ka reaguar së fundmi ndaj deklaratës së këngëtares,Olivia O’Briens.


Në një episod të podkastit të 29 qershorit, Olivia tha se ajo dhe Pete u takuan gati dy vjet më parë – dhe se ai dyshohet se i ndau gjërat me të me anë të një mesazhi  për të filluar një lidhje aktoren e Bridgerton, Phoebe Dynevor.


Megjithatë, një përfaqësues për Peteka ka thënë për E! News, “nuk ka asnjë të vërtetë për këtë”, duke shtuar se dyshja “ishin miq dhe u shoqëruan disa herë”.

Gjatë podcastit, edhe edhe pse artistja pretendoi se ndarja e tyre ishte bërë me SMS, ajo u shpreh se ish aktori i Saturday Night Live, i cili tani po takohet me Kim Kardashian, është një djali i mirë.

Sa i përket Phoebe, Pete nuk ka zbuluar se cfarëka ndodhur mes tyre. Por ata u fotografua në Mbretërinë e Bashkuar në prill 2021.Gati katër muaj më vonë, një burim tregoi për Page Six në gusht 2021 se ai dhe aktorja u ndanë sepse “distanca e bëri shumë të vështirë”./Lapsi.al


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.