• |
ide | kryesore

Diçka nuk shkon në foton e Kumbaros me Ballukun dhe Gjiknurin

-Instant, Arkiva, Pikante

Në ceremoninë e hapjes së tunelit të Skërficës nuk munguan edhe fotot në rrjetet sociale.


Një postim që ka bërë xhiron e medieve është ai i ministres së Kulturës, Mirela Kumbaro Furxhi që është edhe deputete e Qarkut Gjirokastër.


Në krah të ministres së Infrastrukturës dhe Energjitikës, Belinda Ballukun dhe paraardhësin e saj në detyrë, Damian Gjikuri, ajo shkruan: “Ne buze te Vjoses🌊 me pamje nga deti🏖, me dy bashkeautoret e aksit Kardhiq-Delvine🛣, Belinda Balluku dhe Damian Gjiknuri 🤝 siç kendojne dhe lebërit “Damian e Balluk”.

Por janë disa sy të vëmendshëm që thonë se ministrja ka ngatërruar lumin pasi ai në sfond nuk është Vjosa, por Drinosi. ©LAPSI.al

7 Comments

    1. AJO ESHTE NJE MINISTRE HAJDUTE, BASHKE ME 2 TE TJERET DHE DUHET TE ISHTE NE BURG E JO TE GUXOJE TE BEJE FOTO

  1. Shoh Ballukun, Gjiknurin dhe Kumbaron ne foto. Nga me te perkedhelurit e Rames. I gjithe ky soj ben jete lluksoze dhe i bejne karshillek fukarallekut te qytetareve. Kur degjova Kumbaron ne Parlament qe foli per sezionin, u kenaqa. Specialisti qe i kish pergatitur materialin qe referoi shume ekspert dhe thash me vehte qe turizmi do marr perfundimisht zgjidhje me kete Ministre. Blendi Klosi ishte Ministri me i keq i Turizmit sepse midis te tjerave, vetem djegia e plehrave behej ne 250 vende te palicensuara. Por me Kumbaron punet kane filluar shume keq. Plazhe publike 20 perqind nuk ka, vrojtues nuk ka, kabima zhveshje nuk ka , dushe nuk ka, tualete nuk ka, ne bregdet sidomos andej nga Lukova nevojat personale ne natyre shpellave dhe ferrave.etem djegia e lehrave behej ne 250 vende te palicensuara

  2. Ministria e Bujqesise nese nuk e largon Rama ne vjeshte, bujqesia do shkaterrohet. Me thoni si ka mundesi qe Rama me shume i beson Krifces se sa Braces.

    1. S’ka gje!
      Shoqja Lenka dhe shoqja Tefta kane qene gjithmone mendimtare te viera te linjes se Partise.

  3. Me pamje nga deti? Po ku është deti. Të ngatërrosh lumin është e rëndë, por t’a marrë lumi detin është fatale!

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.