• |
ide | kryesore

Aktorja e njohur i jep fund beqarisë

-Instant, Paparazzi

Lindsay Lohan është martuar me të fejuarin e saj Bader Shammas në një ceremoni intime – vetëm disa orë para festimit të ditëlindjes së saj të 36-të.


Lajmi u konfirmua nga një përfaqësues i aktores për Page Six. “Mund të konfirmoj se Lindsay Lohan është e martuar”.


Lohan ndezi thashethemet se ajo ishte martuar të premten mbrëma pasi postoi një foto të saj dhe Shammas në Instagram, duke shkruar: “Unë jam gruaja më me fat në botë. Ai më gjeti dhe e dinte se doja të gjeja lumturinë dhe paqen, të gjitha në të njëjtën kohë. Jam i habitur që ky është burri im. Jeta ime dhe gjithçka e imja. Çdo grua duhet të ndihet kështu çdo ditë.”

Aktorja u takua me financierin ndërsa jetonte në Dubai. Babai i saj, Michael Lohan, u shpreh atëherë për Shammas: “Ai nuk është një tip hollivudian, ju nuk shihni asnjë foto të tyre në shtyp. Ky ishte një nga problemet e Lindsay , të ishte e lidhur me një person të famshëm . Ishte e vështirë. Por, më në fund  ajo është me një djalë që nuk i pëlqen qendra e vëmendjes.

“Ajo po rifillon karrierën e saj dhe ju dëshironi një person të mirë në jetën tuaj kur të shtypni butonin e rifillimit”, shtoi ai. “Të gjithë janë të lumtur. Lindsay iiu kthye jeta kur e takoi, ajo ka jetuar një jetë vërtet të lumtur dhe të shëndetshme.”/Lapsi.al

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.